Agentura FOR DREAMSAgentura FOR DREAMS

Dream it, Make it
 

Podporují nás
Nux s.r.o.

Nux s.r.o. je společnost založená v roce 2005 jako pokračování úspěšné spolupráce fyzických osob. Společnost nabízí profesionální internetová řešení úzce propojená s oblastí multimédií. Jejich  dlouhodobým cílem je účelné a kreativní uplatnění moderních trendů ve vlastních řešeních, společně ruku v ruce s neustálou snahou o zlepšování kvalitního zázemí pro komunikaci s klienty. 
Nux s.r.o. je partnerem ForDreams od samého začátku fungování našeho sdružení. Jsou nám kdykoliv nezištně ochotni pomoci s našimi projekty a my je za to máme moc rádi.

KYTARY_CZ_LOGO_punk.jpg  Kytary.cz provozuje ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o., která využívá 100% domácího kapitálu na území ČR, kde také řádně daní své příjmy přísně kontrolované oficiálním účetním auditem. Využíváme převážně služby domácích dopravců, veškeré skladové prostory jsou na našem území a podporujeme řadu českých výrobců a dodavatelů zboží a služeb.      
            Provozovatelem půjčovny dodávek MOBILITY RENT je společnost AZ MOBILITY, která působí na českém a slovenském trhu od roku 2009. Zabýváme se především problematikou firemních vozových parků - jejich organizací, správou a jejich celkovou efektivitou. Poskytujeme služby společnostem  z různých oblastí a různého zaměření. Otevření půjčovny dodávek je logickým krokem v rozšíření našich služeb, abychom uspokojili poptávku našich klientů po komplexních službách. 

 
 
 

© 2010-2019 Agentura FOR DREAMS

KontaktMapa stránekInformace o webuRSSStatistikaCMS • Webdesign a hosting Nux s.r.o.