Agentura FOR DREAMSAgentura FOR DREAMS

Dream it, Make it
 

O nás

For Dreams

Agentura FOR DREAMS vznikla na jaře roku 2010 v průběhu příprav projektu LOAP ELEVATION|2010. Hlavní myšlenkou je spojení sil všech dobrých lidí, kteří nejsou lhostejní k životním osudům některých z nás. Pomoc, podpora a spolupráce na projektech neziskových organizací.
Zprvu těžko dosažitelné cíle a sny se mění ve skutečnost pod heslem „DREAM IT. MAKE IT.“

Proč

Svými myšlenkami, emocemi, pozorností a činy můžeme změnit realitu kolem sebe.

Jak

S velkým odhodláním, s nepopsatelným nadšením, s touhou překonávat sami sebe, s jasně vytyčeným cílem a mnohdy ze všech svých sil. Co se jiným zdá nereálné, pro nás je výzvou!

Kdo

Naše organizace nemá žádné stálé ani placené zaměstnance. Veškerou činnost děláme ve svém volnu a pro radost z pomoci druhým. 
V současné chvíli tvoří aktivní část sdružení:

Patrik Bém
Patrik má na starosti celkovou organizaci ve FD a půjčovnu pódia.
Patrik je odhodlaný sportovec, chlap s velkým srdcem a v neposlední řadě držitel ceny Křesadlo pro rok 2009. Finalista ocenění Srdcař roku 2014 od Nadace Via. Muž, který již několik let aktivně pomáhá lidem s různým handicapem začlenit se do „normálního“ života.
Extrovertní introvert, který má rád svou rodinu a Prsatého muže od Josefa Formánka, medvídky Haribo jí na kila, vyhledává výzvy a jednou by se rád zúčastnil závodu Ironman. Civilní zaměstnání - vedoucí oddělení technické správy budov Domova Sue Ryder.

Bc.Markéta Vejsadová 
Markéta má na starosti finance, fundraising
Účastnice expedice Loap Elevation 2010. Výtečný tahoun, extrémní pracant a člověk na kterého je 100% spoleh. Civilní zaměstnání - Metodik IP v sociálních službách 

Petra Vykydalová
Petra má na starosti Prague Barefoot Run.
Kromě komunikace s médii, partnery a hosty, se kdykoliv ochotně převlékne do žertovného kostýmu, aby nás všechny pobavila. Civilní zaměstnání: projektová manažerka v překladatelské agentuře, nyní na mateřské dovolené. 
 

Články: http://www.readersdigestvyber.cz/ , www.mameotevreno.cz,

Pro zvětšení fotky, klikněte na obrázek. Pro zavření zvětšené fotky klikněte na křížek nebo zmáčkněte tlačítko Esc (escape).

tisk


 


 

 

 

 

 
 

© 2010-2019 Agentura FOR DREAMS

KontaktMapa stránekInformace o webuRSSStatistikaCMS • Webdesign a hosting Nux s.r.o.