Agentura FOR DREAMSAgentura FOR DREAMS

Dream it, Make it
 

1.den přílet
2. den: Lima - prohlídka srdce starého města: Plaza Mayor s prezidentským palácem, populární a moderní čtvrť Miraflores, Park lásky u pobřeží Tichého oceánu, odpolední přejezd podél oceánu na jih do Pisca a Paracasu.
3. přejezd k planině Nazca , zastávka v pravé pouštní oáze Huacachina.
4. den: Fakultativní letecká prohlídka obřích kreseb a linií na planině Nazca (70 USD), návštěva hřbitova Chauchillo se zachovalými mumiemi, přejezd do městečka Arequipa.
5. den: Arequipa - město ležící pod spící sopkou El Misti (5821 m). Návštěva nejživější a největší tržnice v Peru, prohlídka historického centra města, klášter Santa Catalina, fakultativní pěší výlet v okolí.
6. den: Výlet k nejhlubšímu kaňonu světa Colca, malebné údolí plné předinckých umělých teras uprostřed obrovských horských masivů, rozhledna Cruz del Condor. V případě příhodných podmínek pozorování volně žijících kondorů zblízka.
7. den: Plovoucí rákosové ostrovy Uros na jezeře Titicaca, přejezd podél jezera do Bolívie, prohlídka malebného městečka Copacabana - proslulé poutní místo Jižní Ameriky, západ slunce z předincké skalní observatoře Horca del Inca.
8.den: Přejezd po poloostrově Copacabana, přes jezerní úžinu Tiquina do La Pazu - "hlavního města Bolívie", prohlídka náměstí s prezidentským palácem, stříbrné uličky Sagarnaga a tzv. "uličky čarodějnic", nákup místních artesánií.
9. den: Návštěva slavného města Tiwanacu (12 USD), kolébky andských kultur, návrat do Puna.
10. den: Přejezd do Cusca , procházka uličkami města do centra, Chrám slunce, prohlídka muzeí, nákupy na tradičních indiánských tržištích.).
11. přejezd vláčkem do Aguas Calientes.
12. den: Machu Picchu - nejúchvatnější citadela říše Inků (45 USD), Huayana Picchu (výstup možný jen v závislosti na aktuálních podmínkách), výlety na okolní vrcholky s nádhernými výhledy dle vlastní chuti, návrat do Cusca.
13. den: Rozloučení s Cuscem, romantické procházky a poslední nákupy, přelet do Limy.
14. den odlet
 

 
 

© 2010-2019 Agentura FOR DREAMS

KontaktMapa stránekInformace o webuRSSStatistikaCMS • Webdesign a hosting Nux s.r.o.